Што се случи со лицето на Том Круз?

Холивудскиот актер, Том Круз (59) ги подгреа гласините дека направил интервенција на своето лице.Ѕвездата на „Mission impossible“ беше забележана заедно со својот син Конор, додека го следеа натпреварот меѓу Џиновите од Сан Франциско и Лос Анџелес Доџерс.

Она што на сите им падна во очи, несомнено е изгледот на неговото лице. По се изгледа дека и Том стана дел од познатите кои користат филери за да се подмладат.Некои се пошегуваа дека тоа не е Том, туку само некој што го носи неговото лице, додека други посочија дека само малку повеќе се здебелил.

Што мислите вие?

Извор:  ИДИВИДИ
Објавена на 12.10.2021 11:45:29