ФОТО: Ирина Шајк заскокотка со провокативни фотографии

Рускиот супермодел, Ирина Шајк, реши да ги заскокотка своите обожаватели на Инстаграм, споделувајќи неколку сочни фотографии од нејзината подготовка за модната ревија на Mugler за сезоната пролет/лето 2021.

Триесет и пет годишната Шајк, позира во модно парче во кое е речиси гола, но тоа не е никаков проблем со оглед на тоа дека има супер секси фигура.

Извор:  ИДИВИДИ
Објавена на 06.04.2021 16:50:45