ФОТО: Wonder Woman ужива во бременоста

Израелско-американската актерка Гал Гадот, можеби најпозната по улогата на „Wonder Woman“ на „Марвел“ на Инстаграм се пофали со трудничкото стомаче.-Работам… На два огромни проекта, напиша таа под сликата на која позира во едноделен костим за капење.

Гадот и нејзиниот сопруг Јарон Варсано, го очекуваат третото дете. Радосната новост ја соопштија семејно на први март.. Тие двајца досега ги имаат Алма (9) и Маја (4), а во брак се речиси 13 години.

Извор:  МИА
Објавена на 05.04.2021 13:17:35