Кардашијан во латекс: Внимавај да не пукне!

Кога Ким Кардашијан се појави на модната недела во Париз во латекс комбинација од Balmain, многумина се запрашаа како воопшто успеа да ги стегне своите облини во така специфично парче облека.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Гледајќи го ексклузивното видео од „Keeping up with the Kardashians“ воопшто не било лесно.

За разлика од Кортни, која е послаба, Ким имаше вистинска борба со латексот, која не може, а да не ве изнасмее.

Извор:  ИДИВИДИ
Објавена на 23.03.2020 17:50:49