Селма Хајек во бикини: Утре полнам 53! Па што!

Холивудската актерка, Селма Хајек, денес наполни 53 години.Ден пред својот роденден, Хајек на Instagram објави фотографија на која позира во небесно сино бикини и напиша: Да, утре полнам 53. Па што!?

Актерката пред неколку години се пошегува дека кога покрај себе го има својот маж милијардер и нема потреба да биде во форма. Сепак и покрај тоа што се шегува, Селма се грижи за својот изглед и изгледа како воопшто да не старее.

Извор:  ИДИВИДИ
Објавена на 02.09.2019 15:53:01